Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny prostokątne

Trampoliny prostokątne

Szukasz trampoliny do swojego ogrodu? Idealnie trafiłeś! Proponujemy Ci niestandardowy produkt: trampolinę prostokątną!

Trampolina od lat kojarz się z matą do skakania na bazie koła. Na rynku do wyboru jest wiele różnych modeli, o wielu długościach średnicy. Najczęściej spotykanym modelem w ogrodach Polaków jest trampolina stojąca, właśnie z okrągła matą. Dlaczego trampoliny prostokątne są tak niepopularne?

Odpowiedź jest prosta. Były po prostu niedostępne w sklepach. Firmy wprowadzające trampoliny na rynek polski wolały zacząć od sprzedaży mniejszych, okrągłych modeli. Polacy pokochali skakanie tak mocno, że zanim dotarły do nas kolejne produkty, okrągła trampolina stała się symbolem tego typy zabawek.

Trampoliny prostokątne w niczym nie ustępują swoim okrągłym siostrom. Można wręcz powiedzieć, że są od nich… lepsze! Gdy skaczesz po trampolinie na bazie koła, wszystkie sprężyny pracują równomiernie, co sprawia, że wybicia są dość wyważone. W wypadku trampolin prostokątnych, intensywniej pracują sprężyny najbliżej skaczącego, co skutkuje solidnymi, wysokimi podskokami. W związku z innymi obciążeniami, trampoliny prostokątne posiadają mocniejsze ramy, przystosowane do nierównomiernej pracy. Szczególnie chwalą sobie użytkownicy, którzy skoki traktują jako sport i biorą udział w różnego rodzaju zawodach.

Wybierając trampolinę, nie ważne czy okrągłą czy prostokątną, nie zapominaj, że ma być przede wszystkim niezawodna i bezpieczna. Kupując produkty w naszym sklepie możesz być pewien, że otrzymasz towar spełniający wyśrubowane standardy. Jeśli z trampoliny będą korzystać dzieci, zabawka musi posiadać specjalną siatkę ochronną zapobiegającą wypadnięciu na zewnątrz. Pamiętaj, że zabawki ogrodowe to niemały koszt, warto więc by zakupie kierować się jakością i solidnością wykonania po to, aby produkt posłużył przez lata. W naszym sklepie znajdziesz tylko produkty znanych marek posiadających wieloletnie doświadczenie. Niektóre z nich zajmują się też produkcją trampolin na użytek komercyjny, wiedzą więc czym jest intensywne użytkowanie.

Sprawdź naszą ofertę i znajdź model idealny dla siebie. Jeśli masz jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Pamiętaj, że do naszych produktów możesz dokupować różnego rodzaju akcesoria, aby jeszcze lepiej dopasować je do swoich potrzeb. Skorzystaj z naszego doświadczenia i pasji do skakania i zaufaj produktom najwyższej jakości. Wybierając produkty znanych marek możesz mieć pewność, że są bezpieczne, solidne i są świetną inwestycją na lata.

Powiązane artykuły:

Sprężystość skoku na trampolinie

Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący