Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny EXIT

Trampoliny Exit

O firmie Exit można by napisać bardzo dużo i to samych pozytywnych rzeczy. Jednak to, co cechuje filozofię jej właścicieli, to przede wszystkim stałe ulepszanie produktów. Trampoliny Exit to efekt wieloletniego doświadczenia firmy, ale również słuchania opinii, próśb i potrzeb jej klientów. Dlatego też każda nowa trampolina jest lepsza od poprzedniej, a właściciele firmy są stale wyczuleni na nowe trendy w swojej branży.

Trampoliny Exit to szeroki wachlarz produktów, dedykowanych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zwłaszcza w wypadku maluchów Exit jest bezkonkurencyjny. Modele dla dzieci wręcz same zachęcają je do aktywnej zabawy. Trampoliny są kolorowe i przyjazne dla oka. Siatki otaczające matę wykonane są z najwyższej jakości półproduktów i cechują się wytrzymałością i długą żywotnością. Modele dziecięce możesz wybrać zarówno w wersji wkopywanej w ziemię, jak i standardowej – na stelażu. Jednak to, co ujmuje dzieciaki najbardziej, to nadruki na macie. Zachęcają do kreatywnej zabawy, wymyślania gier i nowych akrobacji. Co ważne, trampoliny Exit spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Nie ma więc możliwości, by maluch w ferworze zabawy wetknął nogę w pracującą sprężynę, lub podrapał dłonie o jakiś wystający fragment stelaża. Jeśli więc szukasz modelu, który spełni zabawowe oczekiwania Twojej pociechy, ale i Twoje wymogi bezpieczeństwa – zdecydowanie wybierz produkt od Exit.

Jak już zostało powiedziane, Exit to również solidne trampoliny dla dorosłych użytkowników. Oferta nie ogranicza się do trampolin okrągłych. Możesz wybrać trampolinę prostokątną, która cechuje się lepszym wybijaniem skaczącego. Na takich ćwiczą profesjonalni skoczkowie. Dorośli również mogą wybierać wśród trampolin stelażowych i wkopywanych. Do każdej z nich znajdzie się odpowiednia siatka ochronna, która utrzyma dorosłą osobę w razie utraty równowagi. Jeśli więc planujesz regularnie ćwiczyć na trampolinie, produkty Exit zagwarantują Ci komfort i bezpieczeństwo podczas treningów.

Exit dba o detale. Do trampoliny będziesz mógł dokupić nie tylko drabinkę, która ułatwi wejście na matę, ale szereg praktycznych akcesoriów. Wśród nich bestsellerem jest kieszeń na buty, doczepiana do trampoliny. Dzięki niej o obuwie porozrzucane wokół zabawki nie potykają się przechodzące obok osoby. Drugim chętnie kupowanym akcesorium jest pokrowiec na matę, który ochrania ją przed czynnikami zewnętrznymi, gdy trampolina stoi nieużywana. Firma oferuje też siatki otaczające stelaż trampoliny. Taka siatka zapobiega wejściu malucha pod trampolinę, gdy ktoś na niej ćwiczy.

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 117

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 117

Ustaw kierunek malejący