Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 457 cm

Trampoliny Exit 457 cm

Trampoliny ogrodowe 457 cm to największe produkty w naszej ofercie. Możemy tylko powiedzieć, że każdy centymetr maty przekłada się na frajdę ze skakania. Te ogromne modele pozwalają na wykonywanie niezliczonych ilości akrobacji zarówno maluchom, jak i dorosłym użytkownikom.

Są idealnym wykończeniem dużego, nowoczesnego ogrodu. Ich wyjątkowy design przyciąga wzrok i zachęca do zabawy nawet najleniwszych. Tak duża trampolina oczywiście musi spełniać wyśrubowane wymagania konstrukcyjne, aby była bezpieczna do zabawy i komfortowa w użytkowaniu. Dlatego też ogromne modele stworzone są z najwyższej jakości materiałów, które przez długi czas nie będą się zużywać, skrzypień, czy chwiać. Siatki zabezpieczające do trampolin uchronią nawet najbardziej rozbrykanych skoczków przed wypadnięciem na ziemię.

Jeśli już wiesz, ile radości sprawia użytkowanie trampoliny i szukasz nowego modelu do swojego ogrodu, nie wahaj wybrać się jak największego. Duża mata to większe bezpieczeństwo jej użytkowania, bez obaw o obcieranie się o siatkę, nawet przy wykonywaniu bardzo skomplikowanych akrobacji.

Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący