Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 427 cm

Trampoliny Exit 427 cm

Trampolina, która ma ponad 4m średnicy, to zdecydowanie model, który można uznać za duży. Wymaga oczywiście posiadania odpowiednio wielkiego ogrodu, w którym nie zajmie większości miejsca. Jednak szczęśliwcy, którzy mogą sobie na taki gabaryt pozwolić, na pewno nie pożałują zakupu.

Trampoliny ogrodowe 427 to prawdziwy szał zabawy. Dostępne są w kolorowych, dziecięcych wersjach, z nadrukami na macie. Twoje dzieci oszaleją ze szczęścia skacząc i wymyślając coraz to kreatywniejsze zabawy. Taki rozmiar poprawia również ich bezpieczeństwo, jeśli planują skakać w kilka osób. Każde z nich będzie miało odrobinę przestrzeni dla siebie.

Jednak ten rozmiar to nie tylko modele typowo dziecięce. Wśród tak dużych trampolin znajdziesz oczywiście wersje dedykowane dorosłym: mocniejsze i wytrzymujące akrobacje cięższych skoczków. Oczywiście wersje „dorosłe”, zarówno naziemne, jak i stojące, możesz zabezpieczyć siatką ochronną, aby nadawały się do bezpiecznego użytkowania przez maluchy. Zrób więc frajdę i sobie, i dziecku: wybierz trampolinę 427!

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 16

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 16

Ustaw kierunek malejący