Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Trampoliny 427 cm

Produkty 1 do 12 z 15

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 12 z 15

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Trampoliny Exit 427 cm

Trampolina, która ma ponad 4m średnicy, to zdecydowanie model, który można uznać za duży. Wymaga oczywiście posiadania odpowiednio wielkiego ogrodu, w którym nie zajmie większości miejsca. Jednak szczęśliwcy, którzy mogą sobie na taki gabaryt pozwolić, na pewno nie pożałują zakupu.

Trampoliny ogrodowe 427 to prawdziwy szał zabawy. Dostępne są w kolorowych, dziecięcych wersjach, z nadrukami na macie. Twoje dzieci oszaleją ze szczęścia skacząc i wymyślając coraz to kreatywniejsze zabawy. Taki rozmiar poprawia również ich bezpieczeństwo, jeśli planują skakać w kilka osób. Każde z nich będzie miało odrobinę przestrzeni dla siebie.

Jednak ten rozmiar to nie tylko modele typowo dziecięce. Wśród tak dużych trampolin znajdziesz oczywiście wersje dedykowane dorosłym: mocniejsze i wytrzymujące akrobacje cięższych skoczków. Oczywiście wersje „dorosłe”, zarówno naziemne, jak i stojące, możesz zabezpieczyć siatką ochronną, aby nadawały się do bezpiecznego użytkowania przez maluchy. Zrób więc frajdę i sobie, i dziecku: wybierz trampolinę 427!