Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Trampoliny 380 cm

Produkty 1 do 12 z 27

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty 1 do 12 z 27

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Trampoliny Berg 380 cm

Trampolina, która ma prawie 4 metry średnicy – to brzmi jak zapowiedź wspaniałej zabawy. I rzeczywiście tak jest. Taki duży model jest perfekcyjnym ukoronowaniem dużego ogrodu. Pozwala na prawdziwe skokowe szaleństwo nie tylko maluchom, ale również dorosłym.

Trampoliny ogrodowe 380 cm to na Zachodzie często kupowany model przez osoby, które regularne skakanie na trampolinie traktują jako codzienną dawkę sportu, zamiast biegania czy chodzenia na siłownię. Nawet w chłodniejsze dni wolą wybrać trening na świeżym powietrzu, tuż pod domem. Nic dziwnego. Tak duża mata pozwala na komfortowe ćwiczenia nawet osobom, które źle czują w małych pomieszczeniach. Siatka ochronna na krawędziach po prostu jest daleko od skaczącego, co pozwala mu o niej zapomnieć.

Tak duże trampoliny są produkowane z myślą o użytkujących je dorosłych, dlatego są dużo solidniejsze i wytrzymalsze, niż modele dla maluchów. Wybierz sprzęt dobrej firmy, jeśli chcesz, by posłużył Ci przez lata, a użytkowany przez dzieci spełniał najwyższe standardy bezpieczeństwa.