Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 366 cm

Trampoliny Exit 366 cm

Prawie czterometrowe trampoliny można uznać już za duże. Świetnie nadają się do sporych ogrodów, gdzie na brak miejsca nie można narzekać. Wielka trampolina zapewni wielką frajdę jej użytkownikom, zarówno większym, jak i mniejszym.

Trampoliny ogrodowe 366 cm to nie tylko prawdziwe sprzęty treningowe dla dorosłych, ale również niesamowita zabawa dla dzieci, które mogą skakać w małych grupach nie wpadając na siebie. Oczywiście każdą z trampolin można odpowiednio zabezpieczyć siatką, aby maluchy nie powypadały poza obręb maty. Do trampolin stojących warto dokupić im drabinkę, aby komfortowo i bezpiecznie mogły dostawać się na zabawkę.

Jednak 366 cm średnicy maty to przede wszystkim prawdziwe pole do popisu dla umiejętności dorosłych. Skomplikowane akrobacje mogą wykonywać na nich nawet bardzo zaawansowani skoczkowie. Taki rozmiar to również duży komfort ćwiczeń dla początkujących, którzy jeszcze miewają problemy z utrzymaniem równowagi, a nie chcą co chwila nadwyrężać swoim ciężarem siatek ochronnych. To rozmiar uniwersalny na każdym poziomie ćwiczeń.

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 14

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 14

Ustaw kierunek malejący