Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 305 cm

Trampoliny Exit 305 cm

Ponad trzymetrowa trampolina daje ogromne możliwości treningu. Oczywiście, nie jest to jeszcze rozmiar do profesjonalnych akrobacji, jednak zadowoli nawet najbardziej doświadczonych użytkowników. Z drugiej strony, jest to rozmiar, który idealnie nadaje się dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze skokami. Mata jest na tyle spora, że pierwsze ćwiczenia można wykonywać komfortowo bez obaw o utratę równowagi i nieustanne wpadanie na siatkę zabezpieczającą.

Gdy zdecydujesz się na ten rozmiar możesz być pewien, że do wyboru będziesz miał spory asortyment produktów. Wybierz trampolinę ze zwykłą matą lub z nadrukowanymi na niej cyframi, które zainspirują Cię do wykonywania nowych akrobacji. Producent tego modelu wiedział, że nadruk to pomysł prosty, ale genialny.

Jeśli od trampoliny oczekujesz komfortowego użytkowania zarówno podczas intensywnych treningów jak i popołudniowej zabawy, poznaj bliżej trampoliny 305 i kup model najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. W tym rozmiarze do wyboru masz zarówno trampoliny wkopywane jak i stojące.

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 15

Ustaw kierunek malejący