Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 300 cm

Trampoliny Berg 300 cm

Trzymetrowa trampolina to jest to! Nie za duża, więc nie zajmie połowy ogrodu. Nie za mała, pozwoli komfortowo trenować każdemu dorosłemu. Trampolina 300 to zakup idealny, gdy skaczesz amatorsko i skoki traktujesz jako codzienne ćwiczenia lub… codzienną porcję rozrywki.

Trampolina ogrodowa 300 cm jest świetnym wyborem dla początkujących, jak i doświadczonych skoczków. Występuje w dwóch wersjach: naziemnej (wkopywanej) i zwykłej (na stelażu). Trampolina naziemna daje możliwość wskakiwania na nią z rozpędu, ale również zwiększa ryzyko bolesnego wypadnięcia z niej na ziemię. W wypadku trudnych akrobacji możesz założyć na nią siatkę zabezpieczającą, która z powodzeniem utrzyma ćwiczącego dorosłego. Jeśli wiesz, że Twoje treningi absolutnie nie będą aż tak spektakularne, wybierz tradycyjny, osiatkowany model na stelażu.

Wybierając sprzęt dla siebie przede wszystkim kieruj się jakością jego wykonania. Zaufaj renomowanym firmom, nie oszczędzaj na swoim bezpieczeństwie. Pamiętaj, że do oferowanych przez nas trampolin możesz dokupić części zamienne, co niestety jeszcze nie jest standardem na rynku.

Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący