Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Trampoliny 270 cm

10 produkt(ów)

na stronę

10 produkt(ów)

na stronę

Trampoliny Berg 270 cm

Trampoliny ogrodowe 270 cm i większe to już nie przelewki. Na tym rozmiarze kończy się sprzęt typowo dziecięcy, a zaczyna kategoria dedykowana młodzieży i dorosłym. Trampolina 270 to mała, przydomowa sala fitness, spełniająca wymagania zarówno początkujących, jak i doświadczonych skoczków.

Sprzęt ma prawie trzy metry, pozwala więc ma komfortowy trening osobie dorosłej. Jak na „poważną” trampolinę nie jest to dużo. Tego typu urządzenia idealnie wkomponowują się w małe i średnie ogrody. Wybierz ten model, jeśli dopiero chcesz zacząć swoją przygodę ze skakaniem. Rozmiar maty jest absolutnie wystarczający na naukę pierwszych akrobacji, a jeśli łykniesz bakcyla, za jakiś czas wymienisz trampolinę na większy rozmiar, by móc skakać profesjonalnie.

Trampolina ogrodowa 270 cm to też idealny wybór dla tych, którzy skakali wcześniej i chcą dalej robić to amatorsko lecz regularnie. Rozmiar ten pozwala na wygodne wykonywanie podstawowych ćwiczeń. Jeśli masz starsze dzieci, bez zażenowania poskaczą z Tobą na „prawdziwej, dorosłej” trampolinie.