Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 240 cm

Trampoliny Berg 240 cm

Szukasz niewielkiej trampoliny dla swoich pociech? Modele o średnicy 240 cm są idealne dla małych skoczków! Na ponad dwumetrowej macie bezpiecznie może się bawić nawet dwójka maluchów bez obaw, że będą na siebie cały czas wpadać. Jednocześnie sprzęt tej wielkości nie zagraci małego ogrodu. Jest to idealny rozmiar zwłaszcza przy zakupie pierwszej trampoliny, gdy dzieciaki dopiero zaczynają swoją przygodę z tą formą zabawy.

Pamiętaj, że w świecie trampolin ten rozmiar to raczej półka dziecięca. Dlatego też po zabawce powinny skakać głównie maluchy i starszaki. Jeśli szukasz czegoś dla dorosłych, na czym mógłbyś regularnie sam skakać, musisz wybrać coś większego.

Trampoliny ogrodowe 240 cm przez to, że dedykowane są młodszym użytkownikom, spełniają najbardziej wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Są stabilne, a wszystkie niebezpieczne elementy są w nich dokładnie poukrywane przed zasięgiem rąk i nóg skaczącego. Chociaż możesz kupić model wkopywany w grunt, który pozwala na wskakiwanie na niego prosto z ziemi, przy małych dzieciach bezpieczniej jest wybrać wersję z siatką ochronną, która ograniczy im takie zabawy.

Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący