Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny 180 cm

Trampoliny Berg 180 cm

Trampoliny oogrodowe 180cm to najmniejsze „poważne” trampoliny. Działają na zasadzie prawdziwych sprężyn i nie są już tak pstrokate i zdobione jak typowe trampoliny dziecięce. Nie powstydzi się więc ich żaden starszak.

Jeśli nie dysponujesz zbyt dużym ogródkiem, ale szukasz solidnej trampoliny dla swojego dziecka, wybierz któryś z modeli Berg 180. Trampoliny Berg to jedne z najlepszych konstrukcji dostępnych na rynku – zarówno pod względem bezpieczeństwa użytkowania, jak trwałości produktu. Łatwo dostępne części zamienne sprawią, że zużyte części za parę lat będziesz mógł bezstresowo wymienić.

Możesz być pewien, że trampolina choć rozmiary ma niewielkie, oferuje odwrotnie proporcjonalny potencjał do dobrej zabawy. Wybierz model wkopywany w ziemię, jeśli dzieci planują wskakiwać i zeskakiwać z trampoliny. Gdy wejdą na niego maluszki, po prostu zabezpiecz trampolinę siatką. Starszaki na pewno docenią klasyczny model na stelażu, do którego możesz dokupić ciekawe akcesoria. Trampoliny 180 dedykowane są skoczkom do 50kg wagi.

Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący