Mój koszyk

Mini Cart

Trampoliny ogrodowe

Trampoliny ogrodowe Berg, Exit

Trampoliny ogrodowe to absolutny hit ostatnich lat. Dzieci w całej Polsce wpadły w szał skakania i niecierpliwością oczekują na pierwsze cieplejsze dni, by wreszcie móc wyjść na trampolinę! Rodzice, chociaż najpierw sceptycznie nastawieni do tej zabawki, gdyż zajmuje sporo miejsca w ogrodzie, przekonali się, ile czasu dzieci potrafią aktywnie spędzać na świeżym powietrzu i pokochali je równie mocno. Co było następnym krokiem? Zaciekawieni dorośli spróbowali skakania… i wpadli po uszy! Dlatego ogrodowe trampoliny zaczęły też służyć jako przydomowe kluby fitness dla rodziców. Tym sposobem zabawka cały czas podbija Polskę i coraz ciężej zobaczyć w plenerze nowoczesny ogród, bez charakterystycznej konstrukcji, po której szaleją większe i mniejsze postacie.

Zastanawiasz się nad zakupem tego urządzenia do swojego ogrodu? Nie wahaj się ani chwili dłużej! Trampolina od dobrego producenta to zakup na lata, godziny szalonej zabawy, tysiące spalonych kalorii i zmęczone dzieciaki, które nie grymaszą z pójściem spać! Zastanawiasz się na pewno, czym kierować się przy wyborze produktu. To nic trudnego. Przede wszystkim – bezpieczeństwem. Kup produkt od znanego dostawcy, chińskie trampoliny pokazujące się sezonowo w supermarketach mogą przysporzyć Ci wiele problemów. Bardzo często zdarza się, że mają niewystarczająco pozabezpieczane twarde i ostre elementy. Sprężyny w nich są w zasięgu stópek malucha i bardzo łatwo może on się zranić. Bezimienny produkt z reguły nie jest wytrzymały. Już w pierwszym sezonie użytkowania konstrukcja staje się chwiejna i głośna przy użytkowaniu. Co możesz wtedy zrobić? Nic, poza wymianą trampoliny na nowy model. Do tanich trampolin nie dostaniesz nigdzie części zapasowych.

Właśnie dostępność części zapasowych i akcesoriów powinna być drugim kryterium przy wyborze trampoliny do Twojego ogrodu. Jeśli zdecydujesz się na trampoliny Berg lub Exit – znanych, docenianych marek, możesz być pewien, że jej naprawy nie przysporzą Ci żadnych problemów. Te dwie firmy podbiły rynek swoimi produktami, słyną z dostaw zabawek najwyższej jakości. Jeśli więc po dłuższym użytkowaniu jakaś część trampoliny zacznie skrzypieć lub gorzej pracować, nie będziesz miał problemu by po prostu wymienić ją na nową. Ci dwaj producenci dbają o klienta nie tylko w momencie sprzedaży zabawki. Poza częściami zamiennymi oferują też wiele akcesoriów do swoich trampolin. Interesuje Cię siatka ochronna do trampoliny? A może drabinka, aby ułatwić dostęp do zabawki najmłodszym użytkownikom? Chciałbyś otoczyć stojak trampoliny siatką, aby nie wpadały pod nią rożne rzeczy, których nikomu nie chce się wyciągać? Oferowanie rozwiązań na takie problemy cechuje właśnie firmy z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego jeśli chcesz, by trampolina służyła bezproblemowo przez lata – wybierz produkty liderów.

Jeśli masz obawy dotyczące rozmiaru trampoliny, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Zawsze staramy się dostarczać jak najszersze spektrum produktów po to, aby każdy znalazł trampolinę dopasowaną do swoich wymagań. Chcesz, aby trampolina ogrodowa była tylko zabawką dla maluchów? Wybierz model o średnicy do maksymalnie 2,5m, który utrzyma skaczącego do 50kg. Maluchy na pewno ucieszą się z któregoś z kolorowych produktów od Exit, dedykowanych dzieciom. Nadruki na macie pobudzą ich kreatywność w zabawie. Z kolei jeśli dysponujesz dużym ogrodem, a zabawka ma służyć również nastolatkom i dorosłym, kup ogromną trampolinę Berg. Jeśli chcesz uprawiać na niej profesjonalne treningi, wybierz model wkopywany w ziemię, bez siatki ochronnej. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na wskakiwanie i zeskakiwanie z trampoliny w nieograniczony sposób.

Reasumując, wybierając trampolinę do swojego ogrodu, kieruj się przede wszystkim bezpieczeństwem jej użytkowania. Zaraz po nim oszacuj żywotność produktu: renomę producenta, dostępność części zamiennych i akcesoriów. Dopiero wtedy skup się na poszukiwaniu modelu jak najbardziej spełniającego Twoje oczekiwania pod kątem rozmiaru, konstrukcji i dodatkowych akcesoriów.

Powiązane artykuły:

Jaka trampolina dla dzieci?

Jaką trampolinę kupić?

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 244

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 244

Ustaw kierunek malejący