Mój koszyk

Mini Cart

Berg Traktory

Traktory na pedały Berg

Właśnie trafiłeś do szczególnego działu naszego sklepu. To właśnie tutaj znajdują się jedne z najchętniej kupowanych gokartów dla dzieci. Są to pojazdy stylizowane na… traktory. Maluchy je uwielbiają, a rodzice nie mogą zaprzeczyć, że posiadają swój urok. Jeśli więc szukasz dla swojego dziecka najmodniejszej i najbardziej popularnej wersji gokarta, musisz zapoznać się z kolekcją Berg Traktory!

Skąd pochodzi ich fenomen? Jest to nie do końca jasne. Prawdopodobnie dla malucha traktor to jeden z pierwszych charakterystycznych pojazdów, który potrafi odróżnić od pozostałych. W każdym razie firma Berg zauważyła, że miłość dzieci do traktorów nie ma granic, i stworzyła serię pojazdów spełniających ich oczekiwania. Jednak linia Berg Traktory to coś więcej, niż tylko wspaniały design.

Traktory posiadają duże koła z wyraźnym bieżnikiem. Nie inaczej jest z gokartami od Berga. Oprócz tego, że nadają one pojazdowi charakterystyczny, farmerski wygląd, świetnie sprawdzają się w terenie. Nie ma drogi, z którą by sobie nie poradziły. Kierowca bez problemu pokona wszelkie wertepy, doły i nieutwardzane nawierzchnie.

Pojazdy dla starszych dzieci są cięższe i bardziej rozbudowane. Posiadają m.in. przekładnię biegów BFR, która pozwala na jazdę do przodu, do tyłu, a także wspomaga hamowanie. Manewrowanie traktorem jest dzięki niej łatwiejsze. Większość z nich ma również regulowane siedziska i możliwość przewożenia kierowcy o wadze do 100kg. Są więc również świetnymi zabawkami… dla dorosłych!

Klasyką wśród traktorów jest firma John Deere. Berg uzyskał licencję na produkcję gokartów przypominających słynny ciągnik. W związku z tym powstało kilka modeli dedykowanych i dla maluchów, i dla dorosłych, które do złudzenia przypominają pojazdy znanej marki. Są one niekwestionowanym hitem sprzedażowym. Jeśli jednak z jakiegoś powodu wolisz mniej ostentacyjne ciągniki, wybierz inny model w jednym z wielu kolorów.

Gokarty na pedały Berg – traktory to pojazdy bardzo wytrzymałe. Ich toporny, terenowy wygląd nie służy tylko budowaniu pozorów. Są niezwykle solidne, zaprojektowane tak, aby niewiele czynników mogło je uszkodzić. Wybierając traktor od Berga możesz być pewien, że pojazd będzie służył przez długie lata nawet przy codziennym, intensywnym użytkowaniu. Nie daj się skusić niskim cenom wątpliwej jakości gokartów oferowanych w supermarketach. Kup niezawodny produkt, którym Twoje dziecko będzie cieszyło się przez kilka sezonów, a Ty będziesz wiedział, że podczas zabawy jest ono bezpieczne. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące różnic między poszczególnymi modelami, zachęcamy do kontaktu!

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Ustaw kierunek malejący
 1. Traktor na pedały BERG Case-IH BFR
  Brak w magazynie
 2. Traktor na pedały BERG Claas BFR
  Brak w magazynie
 3. Traktor na pedały BERG Deutz Fahr BFR
  Brak w magazynie
 4. Traktor na pedały BERG Fendt BFR
  Brak w magazynie
 5. Traktor na pedały BERG New Holland BFR
  Brak w magazynie
 6. Traktor na pedały Claas BFR-3 BERG
  Brak w magazynie
 7. Traktor na pedały Deutz Fahr BFR-3 BERG
  Brak w magazynie
 8. Traktor na pedały Fendt BFR-3 BERG
  Brak w magazynie
 9. Traktor na pedały John Deere BFR-3 BERG
  Brak w magazynie
 10. Traktor na pedały New Holland BFR-3 BERG
  Brak w magazynie
 11. Gokart traktor na pedały Case-IH BFR-3 BERG
  Brak w magazynie
 12. Gokart traktor elektryczny na pedały BERG John Deere zielony
  Brak w magazynie
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Ustaw kierunek malejący