Mój koszyk

Mini Cart

Berg gokarty używane

Gokarty używane na pedały

Gdy planujemy zakup auta dobrej marki, a nie chcemy przeznaczać na nie całych oszczędności, decydujemy się zazwyczaj na pojazd z drugiej ręki. Podobnie możemy dokonać zakupu gokarta: wystarczy poszukać interesującego nas modelu z rynku wtórnego. Dlatego też proponujemy Państwu pojazdy używane, które noszą niewielkie ślady użytkowania. Te drobne wady z pewnością zrekompensuje nowa, niższa cena gokartów.

Na naszej stronie oferujemy używane gokarty firmy Berg, niekwestionowanego lidera, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i trwałość zabawek. Pojazdy są przez nas sprawdzane pod kątem sprawności i większych usterek. Kupujący może być pewien, że zabawka posłuży jeszcze przez długie lata. Zakup używanego gokarta Berg jest o wiele lepszym wyborem niż nowy, tani pojazd z hipermarketu. Gokarty Berg otrzymują europejskie certyfikaty bezpieczeństwa, łatwo też do nich dokupić części zamienne. W tanich zabawach chińskich producentów ruchome części rzadko są odpowiednio zabezpieczone przed ciekawskimi maluchami, a w razie usterki pojazd nadaje się tylko do wyrzucenia. Jakość produktu, jak wszyscy wiemy, ma ogromne znaczenie podczas jego użytkowania.

Gokarty Berg stały się wręcz ikonami, jeśli chodzi o design zabawek. Wszystkie modele dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Wśród gokartów używanych w naszym sklepie pojawiają się zarówno klasyczne modele znane z wypożyczalni, jak i prawdziwe perełki wyprodukowane na licencji Jeepa czy Fiata. Z zakupem używanego gokarta na pedały nie należy zwlekać – niższe ceny pojazdów sprawiają, że jest na nie wielu chętnych.

Uprzedzamy, że na gokartach używanych czasami widać ślady użytkowania. Mogą one być problematyczne, jeśli szukamy gokarta na prezent. Jeśli natomiast szukamy pojazdu do własnego użytku, w niczym one nie przeszkadzają – możemy wręcz być pewni, że po kilku szalonych przejażdżkach dodamy gokartowi kilka nowych „blizn”. Zabawka jednak stworzona została do zabaw w terenie, drobne rysy dodają jej więc charakteru, a do tego nie wpływają negatywnie na bezpieczeństwo ani frajdę z jazdy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą używanych gokartów na pedały. Wśród nich mogą znajdować się starsze modele, wycofane już z produkcji. W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z obsługą sklepu, która pomoże dokonać wyboru. Jako dystrybutor gokartów Berg oferujemy używane modele sprawne technicznie, nie muszą się więc Państwo martwić, że zakup okaże się niedziałającym bublem. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań, zarówno drogą telefoniczną, jak i online.

Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
  1. Gokart na pedały Gran Tour
  2. Używany gokart na pedały Berg Safari
  3. Używany gokart na pedały Berg Sun Breeze
  4. Używany gokart na pedały Berg Delta
  5. Używany gokart na pedały Berg Sun Set
  6. Używany gokart na pedały Berg X-Plorer BFR
Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący