Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Berg gokarty Jeep

5 produkt(ów)

na stronę

5 produkt(ów)

na stronę

Gokarty na pedały Berg Jeep

Marki Jeep nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Legenda motoryzacji, zgniłozielony kolor pasuje modelom tego producenta jak żadnym innym samochodom na świecie. Jeep kojarzy się z off roadem, zdobywaniem trudno dostępnych miejsc. Z kolei firma Berg to lider w produkcji niezawodnych, bezpiecznych gokartów dla dzieci. Co się stanie, gdy obaj giganci zdecydują się współpracować? Hit wśród zabawek – seria Berg Gokarty Jeep. Nie trzeba chyba dodawać, że pojazdy z tej linii budzą pożądanie nie tylko wśród dzieci, ale również ich rodziców.

Gokarty na pedały Berg wyglądają jak miniaturowe wersje Jeepa. Mają charakterystyczny kolor, logotyp i są terenowymi potworami. Koła z solidnym bieżnikiem sprawiają, że nie ma dla nich drogi nie do pokonania. Pojazdy są oczywiście wyjątkowo solidne i trwałe, jak na prawdziwe terenówki przystało. Szuter i wertepy nie robią na nich żadnego wrażenia. Zniosą wilgoć, błoto i piach. Do tego zostały stworzone! Niektóre mogą udźwignąć kierowcę ważącego nawet 100kg. Dodajmy do tego zwrotność i wygodne, regulowane siedzenia – otrzymujemy gokart doskonały.

Gokarty Berg Jeep to kilka wersji pojazdów dla różnych grup wiekowych. Znajdziesz wśród nich i lekkiego Jeepa dla trzylatka, i prawie pięćdziesięciokilogramowy pojazd, którym może poszaleć po błocie dorosły. Te większe wersje posiadają skrzynię biegów BFR, która umożliwia jazdę do tyłu, a więc zadowolą nawet tych najbardziej żądnych przygód w terenie. Jeśli więc znasz jakiegoś małego twardziela, który nie boi się pobrudzić, już dziś spraw mu wyjątkowy prezent.