Obsługa klienta: 606 843 435 Wysyłki: 500 836 260

Znajdź nas na Facebook:

Berg gokarty do wypożyczalni

Items 1 to 12 of 49 total

per page

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Items 1 to 12 of 49 total

per page

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Gokarty na pedały Berg do wypożyczalni

Jeśli planujesz wyposażyć swoją wypożyczalnię w nowe gokarty na pedały Berg, kup sprzęt najwyższej jakości. Twoi klienci będą na nim bezpieczni, a Ty będziesz pewien, że posłuży on w Twojej firmie przez lata. Ważna jest też oczywiście możliwość zakupu części zamiennych. Dlatego właśnie powinieneś wybrać produkty firmy Berg.

Berg jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o produkcję gokartów na pedały. Jego wszystkie modele przechodzą szereg restrykcyjnych testów bezpieczeństwa i wytrzymałości zanim trafią do sprzedaży. Co ciekawe, produkty testowane są też… przez dzieci. Firma wychodzi z założenia, że w końcu to one są jej finalnymi klientami.Dlatego też wypożyczając sprzęt nie musisz mieć obaw, czy maluchy sobie z nim poradzą.

Co, poza nieporównywalnym bezpieczeństwem użytkowania, możesz zaoferować swoim klientom inwestując w produkty Berg? Przede wszystkim różnorodność. Berg wypuścił na rynek wiele modeli, od minimalistycznych, wyglądających jak prosty pojazd terenowy, po pojazdy na licencji John Deere, stylizowane na miniaturowe traktory. Zaproponuj swoim klientom „prawdziwego” Jeepa na pedały! Nawet znajdzie się coś dla małych, uwielbiających róż księżniczek.

Jednymi z najchętniej wypożyczanych pojazdów ostatnich lat były wszelkiego rodzaju pojazdy rodzinne: dwu i czteroosobowe. Również tego typu gokarty znajdziesz w ofercie Berg. Możesz być pewien, że to one w dużej mierze będą zarabiały na Twoją firmę w okresie wakacyjnym. Niektóre z nich możesz zamówić ze specjalnie montowanym dachem, który osłoni pasażerów przed słońcem.