Mój koszyk

Mini Cart

Berg gokarty części zamienne

Części zamienne do gokartów na pedały Berg

Gokarty na pedały Berg użytkuje się bardzo intensywnie. I dobrze! Do tego właśnie zostały stworzone! Chociaż inżynierowie konstruują i budują je tak, by posłużyły przez długie lata, czasami zdarza się, że zbyt mocno uderzymy pojazdem o krawężnik, lub trafimy na wyjątkowo paskudną dziurę w drodze. Takich nieplanowanych zdarzeń nie wytrzymują nawet koła samochodowe, nic więc dziwnego, że i w gokartowym może pojawić się usterka. Jednak w przeciwieństwie do samochodu, w gokarcie wymiana koła, czy jakiejkolwiek innej części trwa chwilę i poradzi sobie z nią nawet najmniej uzdolniony technicznie dorosły.

Berg przewidział takie sytuacje wypuszczając swoje modele na rynek. Dlatego też wraz z nimi oferuje szeroki asortyment części zamiennych do swoich pojazdów. Dzięki nim możemy szybko usunąć drobne i większe usterki takie jak pęknięta dętka, całe koło, ale również pękniętą oś. Wśród części zamiennych Berg oferuje zapasowe uchwyty, foteliki i kierownice.

W asortymencie części zamiennych możemy znaleźć też plastikowe elementy, które po kilku latach mogą się odbarwiać od słońca lub przy niefortunnym uderzeniu - pęknąć. Berg oferuje nie tylko elementy wpływające na bezpieczeństwo pojazdu, jak wszelkiego rodzaju obudowy na przekładnie, ale również elementy ozdobne, taki jak błotniki czy spoilery.

Częstym problemem w intensywnym użytkowaniu sprzętu są pojawiające się na nim rysy. Nawet w tym wypadku Berg chce dopieszczać swoich najmłodszych klientów. W sklepie można zakupić różnego rodzaju zaprawki i spraye, które pozwolą na przywrócenie gokartowi jego pierwotnego blasku.

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 214

Ustaw kierunek malejący
 1. Zestaw drążków kierowniczych do ramy XL
 2. Kierownica do dużych gokartów (2015)
  Brak w magazynie
 3. ŚRUBY I CHWYTAKI DO CHOPPERA
 4. BUZZY - ZESTAW MONTAŻOWY DLA PRZYCZEPY S
 5. Przednie błotniki do Race GTS
 6. Fotel do Rally Orange
 7. Śruby do mechanizmu korbowego
 8. Zestaw Montażowy JEEP® JUNIOR
 9. Wspornik przedni
 10. Zestaw Osi koła do Rally
 11. Zestaw korbowy Rally
 12. Spojler przedni do gokarta Buzzy Racing
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 214

Ustaw kierunek malejący