Mój koszyk

Mini Cart

Berg gokarty dla dzieci

Gokarty na pedały dla dzieci Berg

Poznaj prawdopodobnie najbardziej ukochane przez dzieci zabawki ogrodowe. Gokarty na pedały Berg to niekwestionowany hit ostatnich lat. Są stabilniejsze i wygodniejsze niż klasyczne rowery, a maluchy mogą poczuć się w nich jak prawdziwy kierowca rajdowy. Berg gokart dla dzieci to również spokój ducha rodzica, który na spacerze nie musi martwić się o idealną drogę do jazdy. Ten pojazd poradzi sobie nie tylko na asfalcie.

Przede wszystkim chcemy przedstawić Ci firmę Berg. Jest ona dostawcą zabawek ogrodowych o wieloletnim doświadczeniu. Wszystkie gokarty przechodzą szereg testów przed dopuszczeniem do sprzedaży, a każdy produkt otrzymuje europejski certyfikat bezpieczeństwa. Dlatego właśnie oferujemy pojazdy tej firmy – bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy jest dla nas absolutnym priorytetem. Gokarty na pedały Berg to również rzadko spotykana jakość wykonania. Pojazdy są wyjątkowo solidne i mogą służyć przez lata.

Wybierz pojazd idealnie pasujący do Twoich oczekiwań. Może to być Berg gokart dla dzieci z serii Buzzy, dedykowany dla maluszków, jedna z najłatwiejszych do obsługi konstrukcji. Jeśli oczekujesz, że pojazd będzie rósł wraz z dzieckiem, wybierz nieco cięższą linię pojazdów Buddy. Starsze dziecko doceni możliwości, jakie daje wolno biegowa przekładnia BFR, umożliwiająca jazdę do tyłu. Wybierając gokart poczytaj informacje o jego parametrach i możliwościach. Cięższy gokart może być nieporęczny do transportowania, ale często lepiej radzi sobie z jazdą po trudniejszej nawierzchni.

Na co zwraca uwagę dorosły, wybierając pojazd dla siebie? Miedzy innymi na jego wygląd. Nie inaczej jest z dziećmi! Zaproponuj swojemu maluchowi gokart na licencji Jeepa, BMW, czy Ferrari. Nuda? Odkryj najbardziej pożądane modele stylizowane na ciągniki John Deere! Damy prawdopodobnie wybiorą subtelniejsze pojazdy w różu i bieli. Oczywiście z koszyczkiem przy kierownicy na niezbędne kobiece akcesoria!

Spraw maluchowi frajdę z jazdy! Przez zabawę dziecko uczy się koncentracji, odpowiedzialności, a także budzi się w nim zamiłowanie do motoryzacji. Gokart na pedały świetnie przygotowuje dziecko do jazdy jego prawdziwą „dorosłą” wersją. Poprawia refleks, uczy malucha jak pojazd zachowuje się przy różnych prędkościach i nawierzchniach. Jeśli rozumiesz, że Twój maluszek w przyszłości stanie się dorosłym kierowcą, od dziecka pozwól mu nabywać doświadczenie za kółkiem. Oczywiście, póki co, dostosowanym do jego malutkich stópek i dłoni i zapewniającym mu maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 50

Ustaw kierunek malejący
 1. Gokart na pedały Spider Expedition Skelter EXIT zielony
  Brak w magazynie
 2. Gokart na pedały Berg Rally Pearl
  Brak w magazynie
 3. BERG Buzzy BSX
 4. Gokart na pedały BERG Buddy B-orange
  Brak w magazynie
 5. gokart na pedały Berg Buddy Lua
  Brak w magazynie
 6. Gokart na pedały BERG Reppy Rebel
  Brak w magazynie
 7. Gokart na pedały BERG Reppy Rider
 8. Berg Gokart Reppy Racer dla dzieci
 9. Gokart na pedały BERG Reppy BMW
  Brak w magazynie
 10. Gokart na pedały BERG Buzzy Fiat 500
 11. Gokart dla dzieci BERG Buzzy Nitro 2w1
  Brak w magazynie
 12. Gokart na pedały dla dziewczynki BERG Buzzy Bloom 2w1
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 50

Ustaw kierunek malejący