Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Berg gokarty dla dzieci

Produkty 1 do 12 z 42

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Produkty 1 do 12 z 42

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Gokarty na pedały dla dzieci Berg

Poznaj prawdopodobnie najbardziej ukochane przez dzieci zabawki ogrodowe. Gokarty na pedały Berg to niekwestionowany hit ostatnich lat. Są stabilniejsze i wygodniejsze niż klasyczne rowery, a maluchy mogą poczuć się w nich jak prawdziwy kierowca rajdowy. Berg gokart dla dzieci to również spokój ducha rodzica, który na spacerze nie musi martwić się o idealną drogę do jazdy. Ten pojazd poradzi sobie nie tylko na asfalcie.

Przede wszystkim chcemy przedstawić Ci firmę Berg. Jest ona dostawcą zabawek ogrodowych o wieloletnim doświadczeniu. Wszystkie gokarty przechodzą szereg testów przed dopuszczeniem do sprzedaży, a każdy produkt otrzymuje europejski certyfikat bezpieczeństwa. Dlatego właśnie oferujemy pojazdy tej firmy – bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy jest dla nas absolutnym priorytetem. Gokarty na pedały Berg to również rzadko spotykana jakość wykonania. Pojazdy są wyjątkowo solidne i mogą służyć przez lata.

Wybierz pojazd idealnie pasujący do Twoich oczekiwań. Może to być Berg gokart dla dzieci z serii Buzzy, dedykowany dla maluszków, jedna z najłatwiejszych do obsługi konstrukcji. Jeśli oczekujesz, że pojazd będzie rósł wraz z dzieckiem, wybierz nieco cięższą linię pojazdów Buddy. Starsze dziecko doceni możliwości, jakie daje wolno biegowa przekładnia BFR, umożliwiająca jazdę do tyłu. Wybierając gokart poczytaj informacje o jego parametrach i możliwościach. Cięższy gokart może być nieporęczny do transportowania, ale często lepiej radzi sobie z jazdą po trudniejszej nawierzchni.

Na co zwraca uwagę dorosły, wybierając pojazd dla siebie? Miedzy innymi na jego wygląd. Nie inaczej jest z dziećmi! Zaproponuj swojemu maluchowi gokart na licencji Jeepa, BMW, czy Ferrari. Nuda? Odkryj najbardziej pożądane modele stylizowane na ciągniki John Deere! Damy prawdopodobnie wybiorą subtelniejsze pojazdy w różu i bieli. Oczywiście z koszyczkiem przy kierownicy na niezbędne kobiece akcesoria!

Spraw maluchowi frajdę z jazdy! Przez zabawę dziecko uczy się koncentracji, odpowiedzialności, a także budzi się w nim zamiłowanie do motoryzacji. Gokart na pedały świetnie przygotowuje dziecko do jazdy jego prawdziwą „dorosłą” wersją. Poprawia refleks, uczy malucha jak pojazd zachowuje się przy różnych prędkościach i nawierzchniach. Jeśli rozumiesz, że Twój maluszek w przyszłości stanie się dorosłym kierowcą, od dziecka pozwól mu nabywać doświadczenie za kółkiem. Oczywiście, póki co, dostosowanym do jego malutkich stópek i dłoni i zapewniającym mu maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!