Obsługa klienta: 606 843 435 Wysyłki: 500 836 260

Znajdź nas na Facebook:

Gokarty na pedały Berg

Produktów od 1 do 12 z 58

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produktów od 1 do 12 z 58

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Gokarty na pedały Berg

Gokarty na pedały Berg podbiły serca dzieci i ich rodziców. Są świetną alternatywą dla klasycznych rowerów. Dają dużą stabilność podczas jazdy, ryzyko przewrócenia się dziecka jest minimalne. Mocna konstrukcja praktycznie uniemożliwia maluchowi zniszczenie pojazdu. Jeśli szukasz sprzętu wykonanego z najwyższej jakości surowców, który posłuży przez lata Twojemu maluchowi, zapoznaj się z naszą ofertą!

Produkty w naszym sklepie cechują dwie rzeczy: bezpieczeństwo i solidność wykonania. Współpracujemy tylko z producentami znanych marek, którzy mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży i pozytywnymi opiniami firm testujących zabawki. Wszystkie zabawki ogrodowe które oferujemy, muszą przejść szereg badań i spełnić europejskie normy bezpieczeństwa. Gokarty na pedały są szczególnym typem zabawki. Pozwalają dziecku poruszać się szybciej. Zależy nam więc, aby ich konstrukcja utrzymywała malucha stabilnie na siedzeniu, a wszystkie detale były dopasowane do małych nóżek i rączek.

W naszej ofercie na pewno znajdziesz produkt dopasowany do Twoich oczekiwań. Oferujemy gokarty Berg stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach – lekkie, małe, dostosowane nawet dla dwulatków. Jeśli szukasz czegoś dla starszaka, zapoznaj się z linią gokartów Berg dedykowanych dla dzieci od 3 do 8 lat. Dzięki możliwości regulacji rosną wraz z dzieckiem. Nie musisz się martwic również o design. Możesz wybierać pomiędzy klasycznymi pojazdami w stonowanych kolorach, jak i modelami mocno zapadającymi w pamięć, przypominającymi wojskowego Jeepa, czy sportowe Ferrari. Oczywiście znajdziesz u nas też dla nastolatków. Większe i cięższe modele spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania dwunastolatka i będą dobrą szkołą jazdy przed przesiadką na „dorosły” gokart z silnikiem.

Spraw dziecku radość kupując mu pierwszy w życiu dwuślad! Niech poczuje swój pierwszy wiatr we włosach i frajdę, jaką daje współpraca człowieka z maszyną. Maluch, który jeździ gokartem na pedały uczy się zachowania pojazdu na różnych rodzajach podłoża oraz zasad manewrowania nim. Rozwija swój zmysł przestrzenny i ćwiczy koncentrację. Chociaż wydaje się to nierealne, Twój dzisiejszy zakup zaprocentuje za kilkanaście lat, gdy dziecko zdecyduje się zapisać na kurs prawa jazdy. Wzbudź w nim pasję do motoryzacji i pozwól zdobywać pierwsze doświadczenia za kółkiem! Jeśli masz wątpliwości jaki model wybrać, skontaktuj się z obsługa naszego sklepu. Z przyjemnością wyjaśnimy Ci różnicę między poszczególnymi modelami i doradzimy najlepszy wybór.