Mój koszyk

Mini Cart

Przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe Weehoo, Croozer

Witamy w części naszego sklepu dedykowanej przyczepkom rowerowym do przewożenia dzieci. Przyczepki tego typu jeszcze jakiś czas temu były w Polsce kompletnie nieznane. Jednak od kiedy szturmem podbiły Zachód i pokochali je zarówno rodzice jak i dzieci, coraz częściej można spotkać je również na polskich ścieżkach rowerowych. Dlaczego przyczepki rowerowe stały się takim hitem?

Przede wszystkim dlatego, że przyczepka pozwala na aktywne spędzanie czasu z dzieckiem. Nawet maluch może wybrać się z rodzicami na wycieczkę rowerową dzięki specjalnie zaprojektowanym, wygodnym siedzeniom. Oczywiście z przyczepki korzystają też starsze dzieci – te, które już samodzielnie siedzą, nawet na zwykłych krzesłach. Przyczepka jest również bezcenna w przypadku wyjazdu na wycieczkę rowerową ze starszakiem, gdy wyrusza on w trasę na swoim rowerku. Jeśli zbraknie mu sił do jazdy, jego rowerek rodzic może wziąć na specjalny hol (do kupienia oddzielnie), a dziecko wróci do domu w przyczepce.

Jazda w przyczepce sprawia dzieciom wiele frajdy. Po pierwsze, cieszą się one niezmiernie z możliwości spędzenia czasu z rodzicami. Po drugie, każda wycieczka w teren jest dla nich nową przygodą i kolejnym krokiem w poznawaniu świata. Po trzecie, zabierając dziecko w podróż rodzice zarażają malucha pasją do jazdy rowerem. Już od najmłodszych lat widzi on, że to świetna zabawa i wspaniały pomysł na spędzenie wolnego dnia.

Najważniejsze jest jednak kwestia bezpieczeństwa. Przyczepki są o wiele bezpieczniejsze niż zwykłe krzesełka do przewozu szkraba na bagażniku rowerowym. Krzesełko jest nie tylko mniej wygodne, ale również bardziej naraża malca na potłuczenia. Przyczepki są prawie zupełnie niewywrotne. Mają duże koła i nisko położony środek ciężkości, bardzo ciężko jest więc je przewrócić na bok, nawet gdy się próbuje to zrobić specjalnie. Te od najlepszych producentów wyposażone są w widoczne z daleka chorągiewki, a do tego mają systemy odblasków wokół całej konstrukcji które sprawiają, że przyczepka jest widoczna dla samochodów nawet w nocy. Siedziska z kolei wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, które trzymają malca w bezpiecznej pozycji. Oczywiście należy pamiętać o kasku dla szkraba. Zacznie się do niego przyzwyczajać jeszcze zanim sam wsiądzie na swój pierwszy rowerek.

Co jeszcze urzekło rodziców w przyczepkach? Niektóre z nich, np. te od firmy Croozer można w ciągu kilku chwil przekształcić w wózek spacerowy lub sportowy. Nie ma więc najmniejszego problemu aby pojechać z maluchem za miasto, tam na spacerze wozić go wózku, a wieczorem wózek zamienić znów w środek transportu dla dziecka. Przyczepki mają też bagażniki, do których można wrzucić dość sporą wyprawkę dla malucha na całodniową wycieczkę, a nawet dorzucić kilka rzeczy rodziców.

W naszym sklepie sprzedajemy tylko produkty najwyższej jakości, dostarczane przez renomowanych producentów, którzy szczycą się wieloletnimi osiągnięciami w zakresie zdobywania kolejnych certyfikatów bezpieczeństwa. Nieważne więc, czy szukasz przyczepki dla jednego dziecka, czy dwuosobowej. Wszystkie produkty są stuprocentowo bezpieczne i na pewno posłużą Ci przez lata. Zapoznaj się również z oferowanymi przez nas akcesoriami dodatkowymi do przyczepek. Gdy na wycieczce dopadnie Was ciemna chmura, zawsze lepiej mieć zapasowy daszek do odsłoniętej przyczepki by maluszek nie zmókł, zanim znajdziecie miejsce do schowania się przed deszczem.

Zachęcamy do zadawania pytań na temat naszych przyczepek, na wszystkie z przyjemnością odpowiemy. W razie potrzeby krótko wyjaśnimy jak przyczepkę się montuje przy rowerze, składa, czy przekształca w wózek. Zapraszamy też do przeczytania artykułu: https://www.sportking.pl/blog/przyczepka-rowerowa-croozer-kid/. Zacznij planować poważne wypady rowerowe ze swoim szkrabem już dziś!

Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący