Mój koszyk

Mini Cart

Rebounder trenażer treningowy

Kickback rebounder

W naszej ofercie zabawek ogrodowych znajduje się wiele bardzo znanych sprzętów, takich jak trampoliny ogrodowe czy gokarty. Jednak niewiele osób wie, czym jest i do czego służy rebounder. A to właśnie on był naszym hitem sprzedażowym ostatnich lat.

Trenażer piłkarski to najprościej mówiąc: rama z siatką, służąca do odbijania piłki. Dzięki niemu można ćwiczyć celność, panowanie nad piłką, podania, strzały z główki i wiele innych trików. Zabawa z rebounderem ćwiczy szybkość i refleks gracza. Tak naprawdę rebounder to profesjonalny sprzęt sportowy, używany w wielu szkółkach i na stadionach. Może oczywiście pełnić funkcję zabawki ogrodowej dla dzieci, jednak w rękach fachowców to potężne narzędzie.

Sprzęt, z którym komfortowo się ćwiczy musi być dobrej jakości. A to oznacza, że powinien być stabilny, a siatka sprężysta. Właśnie takie reboundery oferujemy. Produkty firmy Exit to najwyższa jakość wykonania, pozwalająca na przeprowadzanie profesjonalnych treningów. Reboundery perfekcyjnie odbijają piłkę, a praca z nimi jest komfortowa i wydajna.

Bramka treningowa to przy tym proste i lekkie urządzenie. Siatkę da się ustawić pod wieloma różnymi kątami, dzięki czemu pozwala na treningi nie tylko z piłką do nogi. Rebounder, znany również jako kickback, dostępny jest w wielu rozmiarach. Największe modele pozwalają na ćwiczenia niezliczonej ilości trików. Te mniejsze z kolei idealnie zmieszczą się nawet w dziecięcym pokoju.

Bramka wielofunkcyjna pozwala na intensywne, indywidualne treningi, ale również na ciekawe rozgrywki w grupie. Rebounder może stanąć w ogrodzie, aby po prostu „odkopywać” graczowi piłkę, lecz również może być zbierany na boisko, gdzie zaprezentuje pełnię sowich możliwości i naprawdę da drużynie wycisk. Najczęściej ustawia się go w okolicy bramki, by to właśnie on podawał piłkę do ostatniego strzału. Można więc śmiało powiedzieć, że jest pełnoprawnym zawodnikiem na boisku.

Rebounder jest świetną zabawką do ogrodu dla małych fanów piłki nożnej. Pozwala im zająć się grą przez jakiś czas, nie angażując do tego celu rodziców. Kickback zachęca maluchy do spędzania czasu na świeżym powietrzu i do aktywności fizycznej. Jest świetną alternatywą do spędzania wolnego czasu dla siedzenia przed komputerem, telewizorem czy tabletem. Maluchy zakochane w futbolu nie raz spędzają więcej czasu w ogrodzie na kopaniu piłki rebounderem, niż na wcześniej wspomnianej trampolinie. To zabawka, która pozytywnie wpływa na zdrowie i kondycję dziecka, oraz rozwój jego pasji.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.