Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Platforma do ćwiczeń Pedalo Fun Wipp

SKU: P653145
 Planowany czas realizacji zamówienia: 24h
 Darmowa wysyłka!

Dostępność: W magazynie

552,98 zł
Pedalo

Opis produktu

Szczegóły

Doskonały zestaw rozwijający naszą równowagę i koordynację. Kolejny sprzęt od pedalo świetnie łączący zabawę i naukę równowagi.
Ćwiczenie nr. 1: Ćwiczący, w pozycji siedzącej, klęczącej lub stojącej nakłada na siebie kolorowe foremki budując z nich wieżę. Zabawa wygląda na prostą i łatwą, lecz stolik na którym piętrzą się foremki kołysze się, co wydatnie utrudnia osiągnięcie celu. Większe zachwiania równowagi powodują większe wyzwania. Możliwa jest regulacja wychyleń platformy na dwa poziomy wychyleń i stopnie trudności. Ćwiczenie nr. 2: Ćwiczący próbuje, kołysząc platformą, nadać piłeczce taki ruch, aby piłeczka trafiła w ustawione w piramidę foremki lub wpadała do środka foremek, zawieszonych w stoliczku podstawą ku dołowi. Ćwiczenie nr. 3: Ćwiczący próbuje wprowadzić zawieszoną piłeczkę w ruch okrężny tak, by się kręciła jak śmigło. Świetne zadanie dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych, możliwe do realizacji przy odpowiednim balansowaniu ciałem i właściwej koordynacji ruchów.
W zestawie: kołyska o średnicy 55 cm, brzoza multiplex, naturalny lakier, naklejki antypoślizgowe, kolorowe foremki, piłeczka. Mega sprzęt, polecamy!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe
Producent Pedalo
Waga [kg] 0.0000

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Tagi produktów

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.