Obsługa klienta: 606 843 435 Wysyłki: 500 836 260

Znajdź nas na Facebook:

Platforma do ćwiczeń Pedalo Fun Wipp

SKU: 653145
 Planowany czas realizacji zamówienia: 24h
 Darmowa wysyłka!

Dostępność: Brak w magazynie

561,37 zł
Pedalo

Opis produktu

Szczegóły

Doskonały zestaw rozwijający naszą równowagę i koordynację. Kolejny sprzęt od pedalo świetnie łączący zabawę i naukę równowagi.
Ćwiczenie nr. 1: Ćwiczący, w pozycji siedzącej, klęczącej lub stojącej nakłada na siebie kolorowe foremki budując z nich wieżę. Zabawa wygląda na prostą i łatwą, lecz stolik na którym piętrzą się foremki kołysze się, co wydatnie utrudnia osiągnięcie celu. Większe zachwiania równowagi powodują większe wyzwania. Możliwa jest regulacja wychyleń platformy na dwa poziomy wychyleń i stopnie trudności. Ćwiczenie nr. 2: Ćwiczący próbuje, kołysząc platformą, nadać piłeczce taki ruch, aby piłeczka trafiła w ustawione w piramidę foremki lub wpadała do środka foremek, zawieszonych w stoliczku podstawą ku dołowi. Ćwiczenie nr. 3: Ćwiczący próbuje wprowadzić zawieszoną piłeczkę w ruch okrężny tak, by się kręciła jak śmigło. Świetne zadanie dla dzieci od 3 roku życia i dorosłych, możliwe do realizacji przy odpowiednim balansowaniu ciałem i właściwej koordynacji ruchów.
W zestawie: kołyska o średnicy 55 cm, brzoza multiplex, naturalny lakier, naklejki antypoślizgowe, kolorowe foremki, piłeczka. Mega sprzęt, polecamy!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Tagi produktów

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.