Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

pedalo® Teamspiel-Box One zestaw gier zespołowych

SKU: P654005
 Planowany czas realizacji zamówienia: 24h
 Darmowa wysyłka!

Dostępność: Brak w magazynie

701,99 zł
Pedalo

Opis produktu

Szczegóły

Wspaniały, duży zestaw gier dla dzieci i dorosłych firmy pedalo. Komplet wspaniały do zastosowania w szkołach, placówkach opiekuńczych, ośrodkach szkoleniowych, domach opieki społecznej, sanatoriach. Zbuduj rurociąg, ułóż wieżę z drewnianych klocków, transportuj kulkę, splataj i rozplątuj węzły oraz stwórz wiele innych ciekawych gier. Uczestnicy podczas gry uczą się efektywnej komunikacji, kooperacji, aktywnego słuchania, utrzymania równowagi, odpowiedzialności za powierzone zadania. W grach może brać udział od 4-16 osób. Zestaw składa się z 8 sztuk 4-metrowych linek w różnych kolorach, 4 drewnianych klocków, 2 drewnianych klocków z wyżłobieniem na kule, 4 drewnianych rynien, 2 kul w różnych rozmiarach, 1 drewnianego pierścienia oraz 1 chwytaka.
Przykłady zabaw:
Rurociąg: Uczestnicy pracują ręka w rękę. Zabawa polega na tym, że piłeczki o różnych właściwościach muszą być przetransportowane od punktu A do punktu B. Jednocześnie muszą być cały czas rolowane. Wymaga się tutaj koncentracji, zręczności, reakcji i typowego zgrania z pozostałymi uczestnikami. Podobną grę można przeprowadzić z rynienkami drewnianymi, zawieszonymi do lin, co zwiększa stopień trudności.
Budowa wieży: Przy użyciu chwytacza należy układać walce pojedynczo w stos do momentu utworzenia wieży. Dla ukoronowania zakończenia na wieżę nakłada się jeszcze koronę (piłkę). Można by pomyśleć, że to łatwe zadanie. Jednak grupie udaje się nałożyć koronę dopiero wtedy, gdy wszyscy równocześnie angażują się przy naciąganiu lin. Razem podejmują wyzwanie i prowadzą drewniane kółeczko przy użyciu lin. Kto nie ciągnie równo, wywraca nie tylko kółeczko ale także psuje całą zabawę. Polecamy!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe
Producent Pedalo
Waga [kg] 0.0000

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Tagi produktów

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.