Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Weehoo

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę

Produkty Weehoo

Weehoo to marka kojarząca się przede wszystkim przyczepkami rowerowymi bardzo wysokiej jakości, znanymi w całej Europie. Przyczepki rowerowe od Weehoo zasłynęły wśród rodziców maluchów z dwóch powodów: bezpieczeństwa i solidności. Rodzice chwalą sobie również ich… lekkość.

Przyczepki Weehoo to klasa sama w sobie. Pod względem bezpieczeństwa nie mają zbyt wielu konkurentów. Są niewiarygodnie niewywrotne. Nisko położony środek ciężkości sprawia, że przyczepkę naprawdę ciężko jest przewrócić na bok. Każdy model pod tym względem jest dopracowany do perfekcji. Dodatkowym utrudnieniem w przewróceniu przyczepek Weehoo są duże koła. Rodzice, którzy chcą kupić pierwszą przyczepkę rowerową dla swojego malucha i mają wątpliwości co do jej stabilności powinni przetestować ten sprzęt.

Weehoo słynie także z solidności i najwyższej jakości materiałów użytych do budowy przyczepek. Dlatego też służą one rodzinie przez lata i dzielnie znoszą nawet nieprzyjemnie warunki atmosferyczne. Przyczepka jeździ płynnie. Kupując produkty Weehoo nie trzeba się martwić, że po sezonie czy dwóch przyczepka zacznie skrzypieć, trzeszczeć czy piszczeć, irytując tym i maluszka, i jadącego rowerem rodzica.

Przyczepki rowerowe Weehoo to cała gama produktów. Wśród nich możemy znaleźć klasyka: tradycyjną, obudowaną przyczepkę, którą po odpięciu od roweru można szybko przekształcić w spacerówkę. Jest ona wyposażona w wygody fotelik dla malucha i bezpieczne pasy. Jednak wśród produktów dostępne też są przyczepki rowerowe bez obudowy, przypominjące po prostu fotelik dla malucha. Co ciekawe, jedna z wersji tego modelu posiada również pedały, umożliwiające dziecku pomaganie mamie lub tacie podczas przejażdżki. Do przyczepek bez dachu można dokupić daszek, który rozkłada się w razie deszczu. Asortymentem Weehoo nie zawiodą się też rodzice dwójki maluchów. Przyczepki rowerowe Weehoo są dostępne też w wersjach dwuosobowych!

Weehoo doskonale zdaje sobie zdaje sprawę z tego, że wyprawa z dzieckiem wymaga zabrania ze sobą całego bagażu różnych akcesoriów. Dlatego produkując swoją flagową przyczepkę firma stworzyła w niej spory bagażnik, w który można zapakować gadżety dla dziecka. Dla tych, którzy wybiorą inny model, firma oferuje specjalne sakwy, które można przymocować do przyczepki. Dzięki nim w podróż można zabrać naprawdę wiele.

Zachęcamy do zapoznania się z przyczepkami rowerowymi Weehoo, a także akcesoriami, które można do nich dokupić. W razie wątpliwości dotyczących jakiegoś produktu, prosimy o kontakt – z przyjemnością je rozwiejemy i odpowiemy na wszystkie pytania!