Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Croozer

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę

Produkty Croozer

Croozer jest chyba najbardziej znaną firma produkującą przyczepki rowerowe. Każdy rodzic, który zaczął szukać przyczepki dla swojego malucha, musiał natknąć się na nazwę tej marki. Skąd wzięła się ta niezwykła popularność Croozera? To proste: z wysokiej jakości i niezawodności produktów, które dostarcza.

Croozer szturmem zdobył rynek wypuszczając do sprzedaży podstawową wersję swojej przyczepki Croozer Kid. O jej zaletach na różnych forach rozpisywali się rodzice z wielu zakątków Europy. Przyczepka jest przede wszystkim niewiarygodnie wytrzymała. Idealnie sprawdziła się w wielu rodzinach na wycieczkach do najbardziej niedostępnych miejsc. Przyczepka posiada ergonomiczne siedzisko z pasami, siatkę chroniącą malucha przed insektami, a do tego wszystkiego sporą przestrzeń bagażową, która jest niezbędna podczas wypadów z maluchem w teren. Jednak to, co najbardziej uwiodło rodziców w Croozer Kid to fakt, że przyczepkę jednym kliknięciem da się przerobić w wózek spacerowy lub sportowy. Dlatego też przyczepki rowerowe Croozer stały się niezawodnym wsparciem rodziców podczas wielu urlopów i wyjazdów. Co ważne, przyczepkę łatwo się składa i mieści się ona spokojnie do bagażnika przeciętnego samochodu.

Croozer Kid został wyprodukowany też w wersji dwuosobowej. Te przyczepki rowerowe są szersze niż jednoosobowe, ponieważ maluchy mają umieszczone siedziska obok siebie. Dzięki temu widzą się podczas przejażdżki, nie nudzą się i jest im raźniej.

Firma Croozer jednak nie miała by tak dobrej famy, gdyby nie postarała się jeszcze bardziej udoskonali swoich produktów. Tym sposobem powstały przyczepki rowerowe Croozer Kid Plus, również w wersj jedno i dwuosobowej. W tym modelu zamontowane jest innowacyjne zawieszenie AirPad, które fantastycznie amortyzuje wstrząsy do tego stopnia, że dzieci spokojnie śpią podczas jazdy. To, co jeszcze różni nowy model od starego, to oświetlenie. Przyczepki rowerowe Croozer Kid Plus wyposażone są w nowoczesny system oświetlenia, który można aktywować ręcznie, lub aktywuje się on sam, dzięki wbudowanemu sensorowi. Dzięki niemu przyczepka jest bardziej widoczna na drodze, a przez to bezpieczniejsza.

Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się przyczepkom rowerowym firmy Croozer. W ciągu ostatnich lat stają się one wręcz legendarne pośród rodziców-rowerzystów. Jeśli szukasz niezawodnej i bezpiecznej przyczepki do wożenia swojego malucha, nie wahaj się dłużej i wybierz jeden z produktów Croozer Kid. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.