Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Berg

Produkty 1 do 12 z 608

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 12 z 608

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty Berg

O firmie Berg można by pisać bez końca. To absolutny lider w produkcji zabawek ogrodowych, o ogromnym doświadczeniu i wielu sukcesach. Firma jest wręcz legendarna jeśli chodzi o bezpieczeństwo zabawek. Każda z nich przechodzi serie wyśrubowanych testów zanim trafi do sprzedaży. Berg może poszczycić się europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa na swoje produkty, a dodatkowo każdy z nich ma atest… od dzieci – bowiem to one są ostatnimi testerami danego typu zabawki.

Flagowymi produktami Berga są gokarty na pedały. Gokarty na pedały Berg to esencja bezpieczeństwa i niezawodności. Produkty budowane są z materiałów najwyższej jakości, każdy pojazd służ więc swojemu właścicielowi przez długie lata. Firma oferuje też części zamienne do swoich zabawek, w razie uszkodzenia pojazdu w terenie. Gokarty na pedały dla dzieci Berg są jednymi z najchętniej kupowanych modeli na rynku. Dlaczego?

Berg oferuje dwie linie gokartów dla dzieci. Pierwsza z nich to gokarty Berg Buzzy, dedykowane dla maluszków od 2 do 5 lat. To proste, małe, leciutkie gokarty, które dadzą się okiełznać nawet najbardziej niewprawnym rączkom i stópkom.

Druga seria to gokarty Berg Buddy. Są nieco większe - zaprojektowane specjalnie dla starszaków. Mogą nimi jeździć dzieci w wieku od 3 do 8 lat. To już poważniejszy, prawdziwie gokartowy sprzęt. Pojazdy z tej serii posiadają skrzynię biegów BFR, która pozwała na jazdę do tyłu. Oprócz tego wszystkie gokarty Berg Buddy mają regulowaną kierownicę i siedzenie. Dlatego mogą rosnąć wraz z dzieckiem.

Oczywiście to nie wszystko. Gokarty na pedały dla dorosłych Berg są równie dopracowane, jak produkty dla dzieci. Wśród nich można znaleźć prawdziwe potwory, które wytrzymają nawet najbardziej off roadowe zabawy wymyślane przez dorosłych. To sprzęt, który sprawdzi Twoje możliwości, a nie odwrotnie!

Przeglądając gokarty na pedały Berg można oniemieć z zachwytu na widok większości modeli. Berg produkuje ładne klasyczne gokarty, jednak wisienką na torcie są pojazdy stworzone na licencjach marek takich jak Fiat, Jeep czy John Deere. Berg projektując swoje gokarty tworzy miniaturowe wersje znanych modeli. Firma ma pełne prawo do używania charakterystycznych kolorów i logotypów. Dlatego powstałe gokarty są jedyne w swoim rodzaju.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy Berg w naszym sklepie. W razie pytań dotyczących konkretnych modeli z przyjemnością na nie odpowiemy. Jeśli szukasz gokarta na pedały dla siebie lub swojego dziecka wybierz produkt Berg, a na pewno będziesz zadowolony z zakupu!