Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:
Imprezy plenerowe, eventy!


Poza sprzedażą sprzętu sportowego w sklepie Sportking.pl oraz prowadzeniem stacjonarnych wypożyczalni rowerów i gokartów Veloking na wybrzeżu,
zajmujemy się obsługą wszelkiego typu imprez plenerowych i eventów.

Spytaj o ofertę: imprezy@sportking.pl, tel. 500 067 292. 
Arena         Arena        Arena         
 
 
Poza sprzedażą sprzętu sportowego w sklepie Sportking.pl oraz prowadzeniem stacjonarnych wypożyczalni rowerów i gokartów Veloking na wybrzeżu, zajmujemy się obsługą wszelkiego typu imprez plenerowych i eventów.

Posiadamy do wynajęcia profesjonalne dmuchane tory gokartowe wraz z gokartami marki Berg oraz bardzo popularny w Europie, a w Polsce prawie nieznany sprzęt sportowo-rehabilitacyjny pedalo.

Firma Berg to top topów w produkcji gokartów w Europie. Najwyższa jakość i genialny design powoduje, że to sprzęt ekskluzywny najlepszy z najlepszych. W celu odpowiedniego wykorzystania możliwości swoich gokartów, firma Berg produkuje również dedykowane do nich dmuchane tory gokartowe w najwyższej jakości.

Firma pedalo istnieje w Niemczech od 1963 roku. Produkuje najwyższej jakości sprzęt sportowy, rehabilitacyjny i rekreacyjny dla dzieci i dorosłych. Produkty pedalo charakteryzuje innowacyjność, najwyższa światowa jakość i bezpieczeństwo. Podstawowym materiałem z jakiego wykonane są urządzenia , jest najwyższej jakości drewno ekologiczne. Jakość wykonania oraz profesjonalizm w podejściu do klienta powoduje, że firma pedalo nie ma w Europie konkurencji. Rozpiętość oferty urządzeń jest imponująca i celuje w każdą grupę wiekową. Możliwości zastosowania tego sprzętu są nieograniczone. Dzięki temu jesteśmy całkowicie bezkonkurencyjni w Polsce.

Sprzęt pedalo daje radość z zabawy ludziom w każdym wieku. Może być używany w różnych miejscach i na różnych nawierzchniach. Ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz (sale gimnastyczne, korytarze szkół, hale, pawilony handlowe, namioty ogrodowe, jak również boiska, place, skwery, parkingi, trawniki, aleje parków). Może być przez nas indywidualnie dowolnie konfigurowany na imprezę, w zależności od jej charakteru.

Chcesz zorganizować wyjątkowy event na wyjątkowym sprzęcie? Chcesz zdeklasować konkurencję i zaoferować sprzęt, jakiego nie ma nikt w Polsce? Skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę, dzięki której już żadna Twoja impreza nie będzie sztampowa i nudna.

Spytaj o ofertę: imprezy@sportking.pl, tel. 500 067 292.

Pozdrawiamy
Zespół Sportking