Mój koszyk

Mini Cart

pedalo® Teamspiel-Box One zestaw gier zespołowych

570.72
701,99 zł
- +
Dostępność:W magazynie
SKU P654005
Details
Wspaniały, duży zestaw gier dla dzieci i dorosłych firmy pedalo. Komplet wspaniały do zastosowania w szkołach, placówkach opiekuńczych, ośrodkach szkoleniowych, domach opieki społecznej, sanatoriach. Zbuduj rurociąg, ułóż wieżę z drewnianych klocków, transportuj kulkę, splataj i rozplątuj węzły oraz stwórz wiele innych ciekawych gier. Uczestnicy podczas gry uczą się efektywnej komunikacji, kooperacji, aktywnego słuchania, utrzymania równowagi, odpowiedzialności za powierzone zadania. W grach może brać udział od 4-16 osób. Zestaw składa się z 8 sztuk 4-metrowych linek w różnych kolorach, 4 drewnianych klocków, 2 drewnianych klocków z wyżłobieniem na kule, 4 drewnianych rynien, 2 kul w różnych rozmiarach, 1 drewnianego pierścienia oraz 1 chwytaka.
Przykłady zabaw:
Rurociąg: Uczestnicy pracują ręka w rękę. Zabawa polega na tym, że piłeczki o różnych właściwościach muszą być przetransportowane od punktu A do punktu B. Jednocześnie muszą być cały czas rolowane. Wymaga się tutaj koncentracji, zręczności, reakcji i typowego zgrania z pozostałymi uczestnikami. Podobną grę można przeprowadzić z rynienkami drewnianymi, zawieszonymi do lin, co zwiększa stopień trudności.
Budowa wieży: Przy użyciu chwytacza należy układać walce pojedynczo w stos do momentu utworzenia wieży. Dla ukoronowania zakończenia na wieżę nakłada się jeszcze koronę (piłkę). Można by pomyśleć, że to łatwe zadanie. Jednak grupie udaje się nałożyć koronę dopiero wtedy, gdy wszyscy równocześnie angażują się przy naciąganiu lin. Razem podejmują wyzwanie i prowadzą drewniane kółeczko przy użyciu lin. Kto nie ciągnie równo, wywraca nie tylko kółeczko ale także psuje całą zabawę. Polecamy!
Reviews

Napisz własną recenzję

You're reviewing: pedalo® Teamspiel-Box One zestaw gier zespołowych

DELIVERY & RETURNS

Custom static block for product detail
 
FREE SHIPPING

Free shipping on all US order or order above $200

 
SUPPORT 24/7

Contact us 24 hours a day, 7 days a week

 
30 DAYS RETURN

Simply return it within 30 days for an exchange.

 
100% PAYMENT SECURE

We ensure secure payment with PEV