Obsługa klienta i Wysyłki: 511 601 701

Znajdź nas na Facebook:

Bramka piłkarska Gio 300x100 cm Exit

Bramka piłkarska Gio 300x100 cm Exit
Świetny sprzęt treningowy na boisko, podwórko, plac zabaw. Piękny wygląd, wysoka jakość Exit. Bramki łatwe do przesuwania po ziemi, dzięki umieszczonym z tyłu kółeczkom. Praktyczne przechowywanie z kolei, ułatwia możliwość włożenia jednej bramki w drugą. Bardzo praktyczne i funkcjonalne, naprawdę. Polecamy!
SKU: 41.20.10.00
 Planowany czas realizacji zamówienia: 24h
 Darmowa wysyłka!

Dostępność: Brak w magazynie

431,00 zł
Exit

Opis produktu

Szczegóły

Bramka do piłki nożnej Gio 300x100
Bramka piłkarska EXIT Gio 3x1m to wysokiej jakości bramka o profesjonalnym, nowoczesnym i chłodnym wyglądzie. Jest to idealna bramka piłkarska dla każdego klubu piłkarskiego, specjalnie zaprojektowana na nowy sezon piłkarski mini juniorów KNVB w sezonie 2017/2018 do umiejętności piłkarskich i techniki gry młodych graczy. Młodzieżowa piłka nożna rozgrywana jest na mniejszych boiskach z wymiarami 300 x 100 cm, podobnie jak EXIT Gio.
EXIT Gio jest wyposażony w dwa kółka transportowe, dzięki czemu bardzo łatwo jest się przemieszczać z miejsca na miejsce, nawet dla dzieci. Nie ma potrzeby podnoszenia go. Podczas gry koła są złożone, co pozwala na bezpieczne i stabilne ustawienie bramki do gry w piłkę nożną na boisku.
Metalowa rama (ø45 x 1,5 mm) EXIT Gio jest ocynkowana i malowana proszkowo. Zapewnia to podwójną ochronę przed rdzą i nadaje piłce nożnej wygląd wysokiej jakości.
Sieć bramki EXIT Gio jest niezwykle mocna, wytrzymała i została dokładnie przetestowana; może wytrzymać siłę najtrudniejszych kopnięć. Co więcej, tekstura o drobnych oczkach zapewnia, że ​​gracze nie będą mogli się wspinać, stać lub wisieć w sieci. Nie tylko bezpieczna, ale także korzystna opcja dla długiej żywotności sieci.
Na koniec personel obsługi klubu piłkarskiego będzie zadowolony: bramki piłkarskie EXIT Gio można szybko i łatwo usunąć, ponieważ, podobnie jak wózki sklepowe, wpasowują się do siebie. Pozwala to zaoszczędzić 75% na powierzchni w porównaniu do tradycyjnych spawanych bramek do piłki nożnej! Dodatkowym plusem tej funkcji gniazdowania jest to, że bramki można łatwo przymocować do siebie za pomocą blokady łańcucha. Zapobiega to kradzieży i niewłaściwemu użyciu.
Bramka piłkarska EXIT Gio jest zgodna z normą EN 16579: 2016 - Sprzęt do gry w polu - przenośne i stałe cele - Wymagania funkcjonalne, bezpieczeństwa i metody testowania.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe
Waga [kg] 0.0000
Wymiary: 300x100 cm
Producent Exit

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować

Tagi produktów

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.