Gokarty na pedały dla dzieci to hit wśród zabawek ostatnich lat. Wielu rodziców decyduje się na zakup gokarta dla swojej pociechy zamiast roweru. Gokarty są stabilniejsze, maluch nie spadnie z niego ani nie przewróci się na nim tak łatwo. Są również o wiele wygodniejsze. Dziecko siedzi w komfortowej pozycji na wygodnym siedzeniu, mocno trzymając stopy na pedałach i ręce na kierownicy. Gokartem przejedzie bezpiecznie każdy trudny teren, bez obaw o scentrowane koło. Pojazdy są bardzo wytrzymałe. Nie zniszczą się, gdy dziecko uderzy nim o ścianę lub gdy maluchy wjadą na siebie nawzajem. Ich prosta konstrukcja pozwala na szybkie naprawy elementów, które z czasem mogą się zużywać.

Maluchy pokochały jeżdżenie gokartami. Widać to chociażby po zainteresowaniu nimi w sieci wypożyczalni rowerów, którą prowadzimy. Dzieciaki nie są zainteresowane jednośladami. Wiele z niech jeszcze nie umie nimi jeździć, a jeśli są na etapie nauki, to kojarzy im się ona z siniakami i upadkami. Chcą rozpędzić się w „prawdziwym” wyścigowym gokarcie, na którym czują się bezpieczne i mogą czerpać frajdę z jazdy, a nie skupiać się na utrzymywaniu równowagi. Z roku na rok zainteresowanie gokartami na pedały rośnie, a my w związku z tym systematycznie poszerzamy naszą flotę. Dla maluchów ściągamy lekkie pojazdy, które bez problemu rozpędzi nawet dwulatek, starszaki mogą skorzystać z gokarta, który posiada skrzynię biegów i pozwala na jazdę do tyłu. Z niektórych modeli mogą nawet korzystać dorośli.

Zdajemy sobie sprawę z jednej, bardzo ważnej rzeczy: sprzęt, którym poruszają się maluchy musi być bezpieczny i solidny. Dlatego kupujemy pojazdy tylko od renomowanych producentów. Liderem w tej branży jest firma Berg. Od lat jej produkty zachwalane są ze względu na ich wysoką niezawodność. Gokarty Berg ujęły rodziców małych dzieci nie tylko szeroką paletą produktów, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwem. Każda zabawka przed wypuszczeniem na rynek musi przejść szereg testów bezpieczeństwa, w tym zdać testy przeprowadzane przez… dzieci. Berg często współpracuje ze znanymi markami producentów aut (o czym poniżej), w związku z czym nie może pozwolić sobie na choćby minimalne niedociągnięcia. W naszych wypożyczalniach oferujemy wiele różnorakich modeli gokartów Berg, jednak nawet my mamy wśród nich swoich faworytów.

Pierwsze miejsce w naszych serach zajmuje gokart na pedały Berg Ford Mustang GT.gokart na pedały Berg Ford Mustang GT To po prostu gokartowa wersja słynnego muscle cara. Rozczula swoim designem, na który Berg musiał otrzymać licencję od Forda. To pojazd dedykowany dzieciom o d 4 do 12 lat. Jak na silne sportowe auto przystało, gokart ten posiada mocną skrzynię biegów. Pozwala ona na hamowanie w miejscu, a także na zmianę kierunku jazdy do tyłu. Czasami mamy wrażenie, że oprócz zachwytu dziecka, które wsiada do swojego Mustanga, widzimy ten sam zachwyt w oczach taty, który przypatruje się słynnemu konikowi na „masce” pojazdu.

Drugim pojazdem, który uwielbiamy, jest Berg Buzzy Fiat 500. Tym razem Berg dostał licencję od Fiata, na stworzenie gokarta na podobieństwo słynnej Pięćsetki.gokart na pedały Berg Buzzy Fiat 500 To gokart dedykowany dla młodszych dzieci, w wieku od 2 do 5 lat. Waży tylko 7 kg, aby maluch dał radę go spokojnie rozpędzić. Ciężko powiedzieć, co czyni ten pojazd wyjątkowym. Sam Fiat 500 jest urokliwym „maluszkiem” wśród nowoczesnych limuzyn. Gokart o jego designie, zwłaszcza w wersji dla maluchów przyciąga wzrok i hipnotyzuje. W tym wypadku to raczej mamy wsadzając maluszka do pojazdu wzdychają z lekką nutką zazdrości.

Na podium wśród naszych ulubieńców znajduje się jeszcze Berg BMW Street Racer. gokart na pedały Berg BMW Street RacerJak łatwo można się domyśleć, pojazd powstał dzięki współpracy Berga z BMW. To gokart stworzony do prędkości. Wsiadają na niego starszaki, w wieku 4-8 lat, które doskonale rozumieją, czym jest szybka jazda. Model posiada regulowaną kierownicę i siedzisko, a skrzynia biegów działa nadzwyczaj płynnie. Model ten projektowany był do szybciej jazdy po twardej nawierzchni, ma pompowane koła. Zachwycony nim jest każdy mały Kubica, gdy tylko poruszy pedałami.

Mali chłopcy, którzy są naszymi klientami uwielbiają gokarty Berg Buzzy Nitro. Najłatwiej opisać ten model chyba jako wyścigówkę dla maluchów.gokart dla dzieci Berg Buzzy Nitro Jest bardzo lekki, mogą na nim jeździć dzieci w wieku 2-5 lat. Pojazd przyciąga wzrok przez swój sportowy design i kontrastujące kolory. Jest bardzo bezpieczny. Nawet małe dziecko siedzi na nim bardzo stabilnie i podczas jazdy nawet na ostrych zakrętach może czuć się pewnie. Seria pojazdów Buzzy to najmniejsze i najlżejsze z gokartów. Są idealne do przejechania pierwszych metrów prawdziwym dwuśladem, a także do nauki i udoskonalania jazdy, zanim maluch, już jako starszak, dosiądzie większy, szybszy i cięższy model.

Gokarty to jednak nie tylko szalone wyścigi. Wśród naszych pojazdów znajdziesz też coś dla fanów off-roadu, którzy nie boją się pobrudzić. Jaka marka samochodu mogła udzielić licencji na design gokarta do zadań specjalnych? Oczywiście, sam Jeep. Berg Jeep Junior chyba najwierniej oddaje samochód, na bazie którego powstał.gokart na pedały Berg Jeep Junior Zgniłozielony kolor i opony ze sporym bieżnikiem już na pierwszy rzut oka nie pozostawiają wątpliwości, że pojazd przejedzie każdą przeszkodę.

No dobrze, ale co sportowe i terenowe samochody mają do małych księżniczek? Oczywiście – nic. To sprawy dla chłopaków. Mała dama nie będzie przecież jeździła zgniłozielonym, topornym pojazdem. Dla dziewczynek sprowadziliśmy do naszych wypożyczalni model Berg Buddy Biały.gokart na pedały dla dziewczynki Berg Buddy biały Gokart o różowo-białej kolorystyce natychmiast rzuca się w oczy małym kobietkom, które nie mogą doczekać się wyjechania nim w swoją pierwszą trasę. A jeśli chłopaki myślą, że dziewczyński gokart do niczego się nie nadaje, to się bardzo zdziwią. Berg Buddy również ma skrzynię biegów, jest więc gotowy na każde zawody.

W naszych wypożyczalniach dostępnych jest jeszcze wiele ciekawych modeli, jednak powyższe są zdecydowanie naszymi faworytami. Są również najchętniej wynajmowanymi modelami przez naszych klientów. Berg co roku stara się wypuszczać na rynek jakiś nowy, ciekawy gokart. A my będziemy starali się, aby oferta naszych wypożyczalni zawsze zawierała wszelkie nowości.

Gokart na pedały Buzzy Rubicon

Gokarty na pedały podbiły serca dzieci już dobrych kilka lat temu. Maluchy czują się na nich bezpiecznie i mogą ścigać się  ze sobą bez obaw o bolesny upadek. Gokart świetnie radzi sobie nawet w trudnym terenie, jest więc wspaniałym pojazdem na wycieczkę do lasu, czy...

Gokart na pedały Buzzy Sahara

Gokart na pedały to obecnie zabawka, o której marzy większość dzieci. Maluchy uwielbiają wycieczki w teren na czterokołowcach: wygodnie się na nich siedzi, a do tego są niewywrotne. Gokart ma nisko umieszczony środek ciężkości i cztery spore koła, które dają...

Gokart na pedały Berg Buddy Orange i Lua

Gokarty na pedały stają się wśród dzieci coraz popularniejsze. Maluchy chętnie ścigają się lub wybierają na jazdy terenowe swoimi czterokołowcami, które dają im o wiele większe możliwości zabawy niż zwykłe rowery. Jednymi z najchętniej kupowanych pojazdów od lat są...