Berg Street-X – przyjemność dla małych i średnich!

Teraz spotka Was wiraż w życiu codziennym, ponieważ Street-X z firmy Berg kieruje się za pomocą ciała. Ta technika umożliwia w równej mierze wspólną jazdę dla dzieci i nastolatków. Kierowanie za pomocą ciała? Tak, dobrze przeczytaliście, z BERG Street-X jest to możliwe! Kto choć raz spróbuje nim pojechać, nie będzie chciał już wsiadać na żadnego innego gokarta. Ten gokart to przyjemność dla całej rodziny!

Wystarczy wsiąść i mieć przyjemność z jazdy na BERG Street-X

Na naszej stronie znajdziecie innowacyjne pojazdy firmy Berg Toys, w sklepie z gokartami. BERG Street-X ma w sobie rzeczywiście to coś, co sprawia, że chętnie zabierzesz się z nimi na jazdę na naszym odcinku testowym. A przy tak odlotowej jeździe nie chce się tak szybko wysiadać i rezygnować z jazdy. Model BERG Street-X mogą prowadzić dzieci od 4 do 12 roku życia. To znaczy, że przy dobrej konserwacji gokarta, może on służyć swojemu właścicielowi wiele lat. BERG Street-X firmy Berg to podstawowe wyposażenie nastolatków, którzy chętnie poruszają się na nim po parku rekreacyjnym, ale również w pobliżu miejsc noclegowych (np. hoteli) czy ośrodków wczasowych.Gokart trójkołowiec dla dzieci Street-X BERG
Gokart dla dzieci Street-X BERG
Trójkołowiec dla dzieci Street-X BERGŹródło: https://www.sportking.pl/gokart-trojkolowiec-dla-dzieci-street-x-berg/

Nasza dewiza brzmi jazda wąskim torem (czyli z naszym pojazdem wszędzie się zmieścisz)

Ten gokart można sterować Twoim ciałem! Ponieważ przy jeździe na tym gokarcie ćwiczymy mięśnie brzucha, nóg i pośladków. Taka jazda kształtuje naszą sylwetkę, jest dobra dla dzieci i nastolatków, którzy nie siedzą już przed telewizorem, czy komputerem tylko krążą z przyjemnością po dzielnicy. Jeśli chciałbyś gokarta, który jest trochę inny, a mimo to wciąż fajny, wybierz BERG Street-X. Ten zielony potwór wyścigowy jest sterowany ruchem twojego ciała bez utraty równowagi. Inspiruje to ruch motocykli i kierowców samochodów wyścigowych, gdy wychylają się w zakrętach.

Gotowy na wyjątkowe przeżycia podczas jazdy?

BERG Street-X firmy Berg to jedyne w swoim rodzaju trójkołowce stworzone dla sportu i przyjemności, dla dzieci i nastolatków! Czarna rama, zielone owiewki, piankowe uchwyty i hamulec wsteczny to coś więcej niż dobre wyposażenie, a z każdym kolejnym modelem gokarta oferujemy wspaniałą technikę jazdy stworzoną przez samego producenta, firmę Berg Toys. Ponadto BERG Street-X ma pneumatyczne opony, dzięki którym jazda jest wyjątkowo wygodna. System BFR pozwala nie tylko na hamowanie za pomocą pedałów, ale także na odwrócenie jazdy natychmiast po zatrzymaniu. Daj swojemu dziecku coś naprawdę wyjątkowego dzięki wyjątkowemu gokartowi BERG Street-X.